Litery przestrzenne, Loga 3D

 Oferujemy wykonanie dowolnej grafiki reklamowej:

 

- wielkoformatowa reklama zewnętrzna
- litery i znaki firmowe do 240 cm
- grafika handlowa
- logo firmowe i okazjonalne
- zabudowa stoisk sklepowych

 

 

 

 

 WYKONUJEMY wielkie FORMATY (240 x 120 x 150 cm) z całych elementów bez klejenia.

 

 

 

 

Przestrzenna reklama wielkoformatowa stanowi znaczący element w kreowaniu wizerunku firmy, do jej produkcji stosujemy twardy styropian o gęstości około 30kg/m3, jednak najczęściej grafika reklamowa wykonywana jest z ekstrudowanej pianki polistyrenowej (STYRODUR)

 

  

LITERY ze STYRODURU
STYRODUR jest to doskonały materiał do uzyskania przestrzennego znaku lub napisu reklamowego, surowiec do aranżacji wnętrz oraz scenografii, tworzywo izolacyjne w budownictwie. Jest lekki i trwały, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej. Posiada bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe, które umożliwiają obróbkę jak krojenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, cięcie termiczne. Nadaje się do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz oraz do malowania farbami akrylowymi.

 Produkty:
Duże litery do 250 cm wysokościDuże litery do 250 cm wysokości
Duże litery i loga do 250 cm wysokośći wykonane z jednej bryły bez klejenia.

Duze litery przestrzenne 120 cm. wysokościDuze litery przestrzenne 120 cm. wysokości
Duże litery i loga do 100 cm. wysokośći wykonane z jednej bryły bez klejenia.

Litery ze STYRODURU 2 cmLitery ze STYRODURU 2 cm
Cięcie całej płyty styroduru o grubości 2 cm. Rozmiar płyty 125 cm x 60 cm. Cena 45zł brutto. W cenę wliczona jest płyta oraz cięcie termiczne niezależnie od ilości znaków. Projekty należy przesyłać w CORELU, jako same obrysy bez tła i wypełnienia.

Litery ze STYRODURU 3 cmLitery ze STYRODURU 3 cm
Cięcie całej płyty styroduru o grubości 3 cm. Rozmiar płyty 125 cm x 60 cm. Cena 60 zł  brutto. W cenę wliczona jest płyta oraz cięcie termiczne niezależnie od ilości znaków. Projekty należy przesyłać w CORELU, jako same obrysy bez tła i wypełnienia.

Litery ze STYRODURU 5 cmLitery ze STYRODURU 5 cm
Cięcie całej płyty styroduru o grubości 5 cm. Rozmiar płyty 125 cm x 60 cm. Cena 70zł  brutto. W cenę wliczona jest płyta oraz cięcie termiczne niezależnie od ilości znaków. Projekty należy przesyłać w CORELU, jako same obrysy bez tła i wypełnienia.